Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muž roku 2015 - finalista č. 11 - David Kovář

13. ročník soutěže Muž roku 2015 zná své finalisty. Dvanáct mužů se popere o přízeň poroty 21.8 2015 v Náchodě. Celým večerem budou provázet  Karel Voříšek a Jitka Asterová. Vítězové poletí na mezinárodní soutěže jako je Mister International, Mister Globe, Mister Universe či Mister Continent. Exkluzivně pro portál Chytrá Žena.cz finalisté soutěže Muž roku 2015 odpovídali na všetečné otázky.  Co na sebe prozradili? To se dozvíte v medailoncích, které jsme pro vás při této příležitosti připravili.

Muž roku 2015 - finalista č. 11 - David Kovář:

Jméno: David

Příjmení: Kovář

Věk
: 27

Výška/váha
: 185cm a 87kg

Znamení: rak

Bydliště (město): Letohrad

Muž roku 2015 - finalista č. 11 - David KovářŠkola/zaměstnání:
Kontrolor kvality

Vaše motto
: “Jestli není nikdo, kdo Vás nenávidí, tak děláte něco špatně“

Zájmy: Přátele, zdravý životní styl, fitness, fotbal, hokej a celkově sport, jsem dost soutěživý (tak bacha na mě)

Oblíbené jídlo: Zdánlivě úplně jednoduchá otázka, ale pro mě je složitější, než jsem si myslel. Já totiž nemám vyloženě oblíbené jídlo. Kdyby otázka zněla, jaké mám nejčastější, věděl bych si více rady. Protože přeci jenom díky mému životnímu stylu se snažím jíst zdravě a těch jídel moc není, a tak se pořád opakují. Ale ve skutečnosti zase tak vybíravý nejsem. Myslím, že každé jídlo je výborné, když se umí udělat. Jediné co nepozřu, jsou olivy.

Jak dlouho Vám trvá ranní příprava: No to samozřejmě záleží na okolnostech, co mě ten den zrovna čeká a jestli jsem oholený a tak dále. Když jdu do práce, tak to popravdě moc neřeším a jsem hotový hned. Když o něco jde, dám si více záležet a více nad tím přemýšlím, abych dobře reprezentoval sám sebe. Ale už mám tyhle věci tak natrénované a zažité, že mě to trvá opravdu chvilku. Důležité je, aby to mě to netrvalo déle než potencionální partnerce. V opačném případě by to jinak bylo k zamyšlení.

Kdo Vás do soutěže přihlásil, příp. proč:
Život mě naučil se za každých okolností mohu spolehnout hlavně sám na sebe. Tak že tímto vlastně i odpovídám na otázku. Kdybych měl čekat s přihlášením na někoho jiného, tak bych tu vůbec nebyl. A to nejeden člověk mně říkal, ať to zkusím. Popravdě bych byl rád, kdyby to už dávno někdo udělal za mě, protože tu soutěž sleduji už dlouho a byl můj sen to alespoň zkusit. Ale vždycky jsem sám v sobě našel výmluvu a důvod, proč to neudělat, jak už to tak bývá. Můj vlastní strach z neúspěchu mě vyřadil ze hry. Ale letos jsem se tak trošku zdravě naštval. Přihlásil jsem se sice  na polední chvilku, ale přihlásil. Za což teď jsem nesmírně rád, že jsem v sobě to odhodlání našel.

Co od účasti v soutěži Muž roku očekáváte:
Očekávám jenom samé plusy samozřejmě. Do soutěže jsem šel s tím, že chci změnit život. Protože ten co žiji teď, mě opravdu nenaplňuje a touto cestou se chci pokusit to změnit. Celkově mě tento svět modelingu hodně zajímá a moc rád do něj proniknu. A jsem odhodlaný udělat vše proto, abych se v něm i usadil. Tím, že jsem se dostal do finále už vhozenou rukavici mám, už jenom neusnout na vavřínech a tu rukavici se pokusit sebrat. Teď už vím, že je to jenom na mně. Chci z této soutěže pro svojí budoucnost načerpat co nejvíce a konečně si začít plnit svůj sen. Začít se živit tím, co mě baví - cestovat, poznávat nové lidi, nové možnosti a vše kolem toho. Takže jak vidíte, očekávám opravdu hodně a moc se na to těším.

Co byste na sobě změnil:
Popravdě vlastně nic. Tím nechci říci, že jsem dokonalý, to určitě ne. Každý máme chyby, ale měly bychom se naučit se mít rádi takový, jací jsme i s těmi nedostatky. To, že řešíme, že nejsme takový a makový nás v životě akorát ubíjí a překáží v dalším rozvoji. Ba naopak, jestli Vám na sobě opravdu něco vadí, tak se to snažte řešit a proměňte to ve svojí přednost. Život hned získá úplně jiný nadhled. Jinak je určitě jedna věc, která mě na sobě samém mrzí už dlouho, a to můj nevyužitý potenciál. Ale na druhou stranu jsem k tomu prostě musel dozrát, a proto ani nelituji, že jsem se třeba do této soutěže přihlásil až teď.

Jaká vlastnost Vás nejlépe charakterizuje: Jak už otázka napovídá, tak je to to určitě charakter. Považuji se za dobrého člověka a nikdy jsem se vědomě nezachoval jako “bezpáteřní člověk”. I když víme, že v dnešním světě to je na denním pořádku, chovat se sobecky pouze ku vlastnímu prospěchu, a proto samozřejmě nejsem naivní a lokty dokáži mít ostré, jak je třeba.

Jaká by měla být Vaše životní partnerka: Ambiciózní, cílevědomá, rozumná, hodná, milá, vtipná, chytrá, kamarádská, vstřícná, skromná, věrná, pracovitá, obětavá, pravdomluvná, přirozená, pořádkumilovná, krásná, přitažlivá, sexuchtivá, nekuřačka, dobrá matka, tolerantní, nežárlivá, ohleduplná, spolehlivá, sportovně založená, pozitivně naladěná i myslící. No právě jsem zjistil, že asi už zůstanu navždy sám. Ne, nečekám samozřejmě od své drahé polovičky zázraky, hlavně abychom u sebe našli vzájemné porozumění a lásku, které předčí i ty naše malé nedokonalosti. Abychom se brali takový, jací jsme a naopak ty chybičky i začali milovat.

Čeho si u žen nejvíce vážíte: Já nevím, já je nikdy nevážil. Ne, před pár lety bych odpověděl určitě jinak, ale teď si u ženy určitě vážím nejvíce toho, když je hodná, obětavá, věrná, milující partnerka. Nejsem ten typ, co by toho zneužíval, ba naopak si toho opravdu cením. V další řadě když je ke mně za každé situaci upřímná, protože je lepší nepříjemná pravda než milosrdná lež.

Muž roku 2015 - finalisté:


Muž roku 2015 - finalista č. 1 - David Šváb
Muž roku 2015 - finalista č. 2 - Jakub Kraus
Muž roku 2015 - finalista č. 3 - Richard Habr
Muž roku 2015 - finalista č. 4 - Filip Brejška
Muž roku 2015 - finalista č. 5 - Tomáš Martinka
Muž roku 2015 - finalista č. 6 - Josef Mádl
Muž roku 2015 - finalista č. 7 - Michal Šváb
Muž roku 2015 - finalista č. 8 - Jakub Novotný
Muž roku 2015 - finalista č. 9 - Michal Mařík
Muž roku 2015 - finalista č. 10 - Jan Vurm
Muž roku 2015 - finalista č. 11 - David Kovář
Muž roku 2015 - finalista č. 12 - Andreas García

Slavnostní vyhlášení soutěže Muž roku 2015 proběhne 21.8 2015

Zdroj, foto: Muž roku 2015

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !